Masaj HizmetleriKonya Masöz kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Konya Masöz Hizmetleri İçin Spauzmani.com!

Konya Masöz konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız şanslısınız çünkü web sitemiz sizler için en iyi masözleri araştırıp tavsiyeler sunmaktadır. Sporcusundan işçisine, iş insanından öğretmenine hepimiz bazı dönemlerde gerek fiziksel gerekse zihinsel olarak şarj olmaya ve dinlenmişlik hissini tatmaya ihtiyaç duyarız. Böyle durumlarda bizi kendimize getirecek, enerjimizi maksimima çıkaracak ve sağlık açısıından bizi daha dirençli hale getirecek aktivitelerden biri de iyi bir masözden terapi almak olacaktır. Konya Bölgesinde yaşıyor ve gerçekten işinin ehli uzman bir Konya Masöz arıyorsanız sizin için doğru adres tabii ki Spauzmani.com'dur.

Masöz Nedir, Kimlere Masöz Denir?

Masöz, Hijyen ve kişinin sağlık durumuna göre değişen farklı teknikler kullanarak  masaj uygulaması gerçekleştiren terapistlere denir. Masöz kelimesi kadın masaj terapistleri için kullanılmaktadır Masöz olabilmek için belirli eğitimler almak gerekmektedir bu eğitimler M.E.B izinli özel kurs yerleri ve Halk Eğitim merkezlerinde verilmektedir. 

Konya Masözleri Hangi Masaj Türlerinde Hizmet Veriyor?

Günümüzde birçok masaj türü uygulaması kullanılmaktadır. Bu türlerin en yaygınları İsveç masajı (Klasik Masaj), Thai masajı, Spa masajı gibi türlerdir. Konya bölgesinde de genelde bu türler yaygın olarak kullanılmaktadır. Hizmet alacak kişinin ihtiyacına göre herhangi birinin uygulaması yapılabilir.

Masaj Uygulaması İçin nelere dikkat etmeliyiz?

Bu konuda öncelikli olarak gerçek bir terapist bulmalıyız. Masöz belgeli bir terapist olmalı ve hizmet almadan önce masöz belgesini kesinlikle görmelisiniz. Hijyen kuralları da en önemli unsurlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Terapi esnasında kullanılacak ürünlerin (Havlu, masaj yatağı örtüsü gibi) tek kullanımlık olması çok önemlidir. Ayrıca masaj esnasında kullanılan tütsü ve masaj solisyonları gibi ürünlerin sağlığınza etki etme gibi bir durum olmaması için varsa alerjik sorunlarınız veya astım, nefes darlığı gibi sorunlarınız öncesinde terapistinize bildirmenizde fayda olacaktır.

Konya Masöz Tavsiyeleri

Sizler için Konya bölgesinde hizmet veren en iyi masözleri araştırdık. aşağıda listelediğimiz masözler masaj belgesi ve gerekli tüm eğitimleri almış, işinin en iyilerinden olduğunu ispatlamış uzman masaj terapistleridir. 

1- Tutku Hanım

2015 yılından beri Konya bölgesinde masözlük yapan Tutku hanım işinde uzmanlaşmış gerçek bir terapisttir. Özellikle medikal masaj hizmeti almak istiyorsanız Masöz Tutku hanımdan bilgi almanızı tavsiye ederiz. 


2- Nazlı Hanım

Masöz Nazlı hanım Konya için en iyi terapistlerin başında geliyor desek yalan olmaz. Gerek yurt içi gerekse yurt dışında aldığı eğitimler ve tecrübeleriyle kendisinden hizmet alanlara harika bir masaj deneyimi sunmakta.


3- Nagehan Hanım

Nagehan hanım henüz 2 yıldır Masözlük yapıyor olsa da kendini bu kısacık sürede fazlasıyla iyi yetiştirmiş ve bir çok uzun tecrübeli masözlere taş çıkaracak derece iyi bir hizmet sunmakta.


4- Birgül Hanım

Konya masöz deyince en çok tavsiye edeceğimiz terapistlerin başında gelen Birgül hanım aslen fizyoterapisttir. 6 yıllık eğitim sürecinden sonra bilgileri ve tecrübelerini masaj hizmetlerine de aktarmakta ve en iyi hizmeti vermektedir. 


5- Müge Hanım

Çeşitli spa merkezleri ve büyük Otellerde tecrüberi olan, işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir masöz olan Müge hanımdan hizmet alan çoğu insan memnun kalmakta. Eğitimli ve tecrübeli bir masöz istiyorsanız Konya için size önerebileceğimiz masözlerden biri de kuşkusuz Müge hanımdır.


Dikkat: Spauzmani.com web sitesinde sadece gerçek masaj hizmetleri için ilan verilebilmekte ve ilan veren herkes gerekli yasal zorunlulukları yerine getirdiğini ve gerekli bütün belgelere sahip olduğunu taahüt etmekte ve gerçek masaj haricinde hiçbir hizmet vermemektedir. 

İstanbul Masaj istanbul masöz istanbul Masaj istanbul masöz şişli masöz ataşehir masöz istanbul masöz istanbul masöz kadıköy masöz